











Hammer drill SDS Plus 620W STHOR 79054
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: STHOR
- Κωδικός: WLONONWCRAILZ
- Βάρος(kg): 5.39kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 28.00cm x 41.00cm x 11.00cm
- EAN: 5906083010972
82,43€
Χωρίς ΦΠΑ: 66,48€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50 Hz |
| AC input voltage | 230 V |
| Adjustable speed | Yes |
| Auxiliary handle | Yes |
| Bracket | Yes |
| Carrying case | Yes |
| Chisel included | Yes |
| Chiseling | Yes |
| Chuck type | SDS Plus |
| Depth stop | Yes |
| Drill bit included | Yes |
| Drilling | Yes |
| Drilling diameter in concrete (max) | 2.4 cm |
| Drilling diameter in steel (max) | 1.3 cm |
| Drilling diameter in wood (max) | 3 cm |
| Guarantee | G024M |
| Hammer drilling | Yes |
| Impact energy (max) | 2.4 J |
| Impact rate | 4850 bpm |
| Input power | 620 W |
| International Protection (IP) code | IP20 |
| Package weight | 2.8 kg |
| Power source | AC |
| Product colour | Black Grey |
| Rated speed (max) | 870 RPM |
| Reverse | Yes |
| Soft grip | Yes |
| Thermal insulation class | II |
