











Netatmo NCO-EC carbon monoxide detector
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: NETATMO
- Κωδικός: WLONONWCRIAN5
- Βάρος(kg): 0.34kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 16.40cm x 17.20cm x 4.60cm
- EAN: 3700730504560
144,78€
Χωρίς ΦΠΑ: 116,76€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery included | Yes |
| Battery technology | Lithium |
| Certification | NF & CE |
| Compatible products | Homekit |
| Depth | 100 mm |
| Detector type | Carbon monoxide detector |
| Easy to install | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Height | 100 mm |
| Housing material | Plastic |
| Interconnectable | No |
| Languages support | English Italian French Dutch Spanish German |
| Manual | Yes |
| Mobile app support | Yes |
| Mounting kit | Yes |
| Mounting type | Surface-mounted |
| Number of screws | 2 |
| Power source | Battery |
| Product colour | White |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Screws included | Yes |
| Test button | Yes |
| Weight | 147 g |
| Width | 23 mm |
| Wireless connection | Yes |
