
Extralink Foldable solar panel EPS-120W for Power Station
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Extralink
- Κωδικός: FOWEXTMFO0001
- Βάρος(kg): 4.72kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 7.00cm x 46.50cm x 46.50cm
- EAN: 5905090330301
511,78€
Χωρίς ΦΠΑ: 412,73€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Cable length | 3 m |
| Depth | 15 mm |
| Folded depth | 2.5 cm |
| Folded height | 38.1 cm |
| Folded width | 61.6 cm |
| Guarantee | G012M |
| Height | 1370 mm |
| Installation type | Ground |
| Maximum output voltage | 20.8 V |
| Minimum output voltage | 20.8 V |
| Rated power | 120 W |
| Solar cell type | Monocrystalline silicon |
| Solar panel power | 120 W |
| Solar panel voltage | 20.8 V |
| Stackable | No |
| Warnings | Avoid impacts and heavy pressure on the modules to avoid damaging the panels. Do not disassemble individual module components without the appropriate qualifications. Photovoltaic modules can be heavy, so use appropriate transport and lifting methods to av |
| Water-resistant | Yes |
| Width | 626 mm |
