









Lindy 15m USB 3.2 Gen 2 & DP 1.4 Type C Hybrid Cable
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: LINDY
- Κωδικός: WLONONWCRPPIC
- Βάρος(kg): 0.42kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 4.80cm x 17.80cm x 14.10cm
- EAN: 4002888433990
415,29€
Χωρίς ΦΠΑ: 334,91€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AWG wire size | 21 |
| Bend radius (min) | 10 cm |
| Cable diameter | 6.5 mm |
| Cable jacket material | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Cable length | 15 m |
| Compliance certificates | RoHS CE UKCA REACH Federal Communications Commission (FCC) |
| Connector 1 | USB C |
| Connector 1 form factor | Straight |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 | USB C |
| Connector 2 form factor | Straight |
| Connector 2 gender | Male |
| Connector housing material | Plastic |
| Connector shield material | Copper |
| Connector shielding | Yes |
| DisplayPort version | 1.4 |
| Guarantee | G024M |
| Manual | Yes |
| Maximum data transfer rate | 5000 Mbit/s 5 Gbit/s |
| Maximum resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Operating temperature (T-T) | -10 - 70 C |
| Output current (max) | 3 A |
| Output voltage | 20 V |
| Package depth | 240 mm |
| Package height | 65 mm |
| Package type | Box |
| Package weight | 770 g |
| Package width | 240 mm |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 85 C |
| Sustainability compliance | Yes |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| USB Power Delivery up to | 60 W |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Yes |
| USB version | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Weight | 610 g |
