





Insecticide lamp N'oveen IKN930
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: N'OVEEN
- Κωδικός: OSWOOVLOB0021
- Βάρος(kg): 1.62kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 38.20cm x 12.50cm x 29.10cm
- EAN: 5902221622281
40,69€
Χωρίς ΦΠΑ: 32,81€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Depth | 115 mm |
| Effective area | 100 m |
| Guarantee | G024M |
| Hangable | Yes |
| Height | 265 mm |
| Insecticides free | Y |
| Light source type | UVA fluorescent tube |
| Material | Metal Technopolymer |
| Number of light sources | 1 |
| Operating time (Full to Empty) | 8,000 hours |
| Output voltage | 4000 V |
| Power consumption (typical) | 20 W |
| Power requirements | 220-240V, 50Hz |
| Power source type | AC |
| Product colour | White |
| Replaceable bulb | Y |
| Silent operation | Yes |
| Suitable for | Indoor |
| Tray | Yes |
| Weight | 1.38 kg |
| Width | 355 mm |
