











Insecticide lamp N'oveen IKN590
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: N'OVEEN
- Κωδικός: OSWOOVLOB0045
- Βάρος(kg): 1.25kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 27.00cm x 42.00cm x 6.00cm
- EAN: 5902221623523
34,38€
Χωρίς ΦΠΑ: 27,73€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Cables included | USB cable |
| Depth | 52 mm |
| DFU / User manual | Yes |
| Effective area | 150 m |
| Guarantee | F024M |
| Hangable | Yes |
| Height | 262 mm |
| Insecticides free | Y |
| Light source type | UVA fluorescent tube |
| Output voltage | 2500 V |
| Power consumption (typical) | 6 W |
| Power requirements | USB |
| Power source type | AC |
| Product colour | Black |
| Quantity | 1 |
| Safe for pets | Yes |
| Silent operation | Yes |
| Suitable for | Indoor |
| Tray | Yes |
| Weight | 1.13 kg |
| Width | 402 mm |
