





Insecticide lamp N'oveen IKN24 IP24 Professional
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: N'OVEEN
- Κωδικός: OSWOOVLOB0032
- Βάρος(kg): 2.25kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 26.00cm x 49.50cm x 26.00cm
- EAN: 5902221621055
75,91€
Χωρίς ΦΠΑ: 61,22€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Depth | 230 mm |
| DFU / User manual | Yes |
| Effective area | 150 m |
| Guarantee | F024M |
| Hangable | Yes |
| Height | 460 mm |
| Hose length | 2 m |
| Insecticides free | Y |
| Light source type | UVA fluorescent tube |
| Material | Metal ABS synthetics |
| Number of light sources | 1 |
| Operating time (Full to Empty) | 8,000 hours |
| Output voltage | 4000 V |
| Power consumption (typical) | 24 W |
| Power requirements | 230 V, 50 Hz |
| Power source type | AC |
| Product colour | Black |
| Quantity | 1 |
| Safe for pets | Yes |
| Silent operation | Yes |
| Suitable for | Outdoor |
| Tray | Yes |
| Waterproof | IP24 |
| Weight | 1.85 kg |
| Width | 230 mm |
