



N'OVEEN IKN230 Economic Insecticide lamp Grey
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: N'OVEEN
- Κωδικός: OSWOOVLOB0048
- Βάρος(kg): 1.94kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 10.00cm x 49.50cm x 28.00cm
- EAN: 5902221622205
28,70€
Χωρίς ΦΠΑ: 23,14€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Depth | 80 mm |
| Equivalent bulb power | 30 W |
| Guarantee | F024M |
| Hazard pictogram(s) | GHS09: Environmental hazard GHS07: Harmful |
| Height | 280 mm |
| Housing material | Metal ABS |
| Input voltage | 230 - 240 V |
| Maximum coverage | 60 m |
| Output voltage | 2800 V |
| Power source type | Power socket |
| Product colour | Grey Black |
| Product type | Insecticide lamp |
| Suitable for indoor use | Yes |
| UV light | Yes |
| Warnings | Do not leave the device within the direct reach of children. The product may contain environmentally hazardous components that require special disposal. Avoid direct contact with damaged product as it may contain harmful substances. |
| Weight | 1.77 kg |
| Width | 490 mm |
