





Insecticide lamp N'oveen IKN12 Black
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: N'OVEEN
- Κωδικός: OSWOOVLOB0044
- Βάρος(kg): 1.70kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 27.00cm x 36.20cm x 10.50cm
- EAN: 5902221620218
36,72€
Χωρίς ΦΠΑ: 29,61€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Bulb power | 6 W |
| Depth | 100 mm |
| DFU / User manual | Yes |
| Effective area | 40 m |
| Guarantee | F024M |
| Hangable | Yes |
| Height | 265 mm |
| Insecticides free | Y |
| Light source type | UVA fluorescent tube |
| Material | ABS |
| Number of light sources | 2 |
| Operating time (Full to Empty) | 20 - 40,000 hours |
| Output voltage | 4000 V |
| Power consumption (typical) | 12 W |
| Power requirements | 220 - 240 V, 50 Hz |
| Power source type | AC |
| Product colour | Black |
| Quantity | 1 |
| Replaceable bulb | Y |
| Safe for pets | Yes |
| Silent operation | Yes |
| Suitable for | Indoor |
| Tray | Yes |
| Weight | 1.4 kg |
| Width | 316 mm |
