





















Denver PR-2500 Standard throw projector 175 ANSI lumens LED 1080p (1920x1080) White
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: denver
- Κωδικός: WLONONWCRP234
- Βάρος(kg): 0.90kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 21.00cm x 34.50cm x 19.50cm
- EAN: 5706751085536
101,72€
Χωρίς ΦΠΑ: 82,03€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input voltage | 230 V |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth version | 5.0 |
| Built-in display | No |
| Card reader integrated | Yes |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Contrast ratio (typical) | 2500:1 |
| Depth | 102 mm |
| Guarantee | G024M |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Height | 193 mm |
| Image formats supported | JPG |
| Light source type | LED |
| Market positioning | Portable |
| Package depth | 217 mm |
| Package height | 133 mm |
| Package width | 152 mm |
| Product colour | White |
| Product type | Standard throw projector |
| Projection distance | 1.4 - 4 m |
| Projection technology | LED |
| Projector brightness | 175 ANSI lumens |
| Projector native resolution | 1080p (1920x1080) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Remote control included | Yes |
| Screen size compatibility | 939.8 - 4318 mm (37 - 170") |
| Service life of light source | 50000 h |
| USB 2.0 Type-A ports quantity | 1 |
| USB 2.0 Type-C ports quantity | 1 |
| Weight | 900 g |
| Width | 102 mm |