



Makita MakBlade circular saw blade 26 cm 1 pc(s)
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: MAKITA
- Κωδικός: WLONONWCRFJWF
- Βάρος(kg): 0.88kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 29.50cm x 27.50cm x 1.00cm
- EAN: 0088381421584
63,47€
Χωρίς ΦΠΑ: 51,19€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Blade diameter | 26 cm |
| Bore size | 3 cm |
| Brand compatibility | Makita |
| Cutting width | 2.3 mm |
| Guarantee | G024M |
| Number of teeth | 40 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Thickness | 1.8 mm |
| Warnings | Ensure that the product is properly fixed before use. Keep out of the reach of children. Use eye and hand protection when handling the product. |
