





Metabo 628066000 circular saw blade 21.6 cm 1 pc(s)
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Metabo
- Κωδικός: WLONONWCRBW78
- Βάρος(kg): 5.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 22.00cm x 26.00cm x 38.00cm
- EAN: 4007430273666
52,61€
Χωρίς ΦΠΑ: 42,43€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Blade diameter | 21.6 cm |
| Blade material | Tungsten Carbide Tipped (TCT) |
| Bore size | 3 cm |
| Brand compatibility | Metabo |
| Compatible products | KGSV 216 M / KS 216 M Lasercut / KGS 216 M / KGSV 72 Xact / KGSV 72 Xact SYM |
| Cutting width | 2.4 mm |
| Guarantee | G024M |
| Number of teeth | 60 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Rotational speed (max) | 7000 RPM |
| Suitable for materials | Copper Chipboard Plastic Aluminium Laminate Wood MDF Plywood |
| Thickness | 1.8 mm |
