









Pressure washer GREENWORKS G24PW - 5105307
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: GREENWORKS
- Κωδικός: NAKGRWMCI0002
- Βάρος(kg): 3.34kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 39.50cm x 31.00cm x 15.50cm
- EAN: 6952909069333
133,01€
Χωρίς ΦΠΑ: 107,26€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery pack | No |
| Charger | No |
| Detergent reservoir | Yes |
| Guarantee | F024M |
| Input voltage | 24 V |
| Lance nozzle included | Yes |
| Maximum flow rate | 180 l/h |
| Motor power | 300 W |
| Motor type | Brushed motor |
| Power source | Battery |
| Pressure hose | Yes |
| Product colour | Black |
| Type | Pressure washer |
| Weight | 2.5 kg |
| Working pressure (max) | 24 bar |
