















DeWALT DCW210N portable sander Disc sander 12000 OPM Yellow
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: DeWalt
- Κωδικός: WLONONWCRCAOH
- Βάρος(kg): 1.33kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 17.00cm x 24.00cm x 17.00cm
- EAN: 5035048711668
214,10€
Χωρίς ΦΠΑ: 172,66€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Adjustable speed | Yes |
| Battery capacity | 5 Ah |
| Dust extraction port | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Idle oscillation rate (max) | 12000 OPM |
| Idle oscillation rate (min) | 8000 OPM |
| Oscillating orbit diameter | 2.6 mm |
| Power source | Battery |
| Product colour | Yellow |
| Sander type | Disc sander |
| Sound level uncertainty | 3 dB |
| Sound power level | 74 dB |
| Sound pressure level | 85 dB |
| Vibration level (sanding) | 4.2 m/s |
| Vibration level uncertainty (sanding) | 1.5 m/s |
| Weight | 930 g |
