





DeWALT DCS367P2 reciprocating saw 2900 spm Black, Yellow
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: DeWalt
- Κωδικός: WLONONWCR0752
- Βάρος(kg): 6.50kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 31.00cm x 16.00cm x 43.00cm
- EAN: 5035048659892
503,73€
Χωρίς ΦΠΑ: 406,24€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery capacity | 5 Ah |
| Battery charger included | Yes |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery voltage | 18 V |
| Built-in light | Yes |
| Carrying case | Yes |
| Cutting depth in metal profiles/pipes | 10 cm |
| Cutting depth in wood | 30 cm |
| Depth | 363 mm |
| Guarantee | G024M |
| Hazard pictogram(s) | GHS07: Harmful GHS09: Environmental hazard |
| Height | 203 mm |
| Idle stroke rate (max) | 2900 spm |
| Lamp type | LED |
| Power source | Battery |
| Product colour | Yellow Black |
| Sound power level | 99 dB |
| Sound pressure level | 88 dB |
| Stroke length | 2.86 cm |
| Tool-free blade change | Yes |
| Vibration emission | 22 m/s |
| Weight | 2.3 kg |
