











CHAINSAW 40V XGT 35CM UC004GM102 MAKITA
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: MAKITA
- Κωδικός: WLONONWCRFRK6
- Βάρος(kg): 7.18kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 44.60cm x 31.50cm x 26.00cm
- EAN: 0088381752060
784,52€
Χωρίς ΦΠΑ: 632,68€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Automatic oiling | Yes |
| Battery capacity | 4 Ah |
| Battery charger included | Yes |
| Battery included | Yes |
| Battery level indicator | Yes |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery voltage | 40 V |
| Blade length | 33 cm |
| Carrying case | No |
| Chain bar included | Yes |
| Chain bar length | 35 cm |
| Chain cover included | Yes |
| Chain gauge | 1.1 mm |
| Chain pitch | 3/8 (9.525 mm) |
| Chain speed | 24.08 m/s |
| Chain tensioner | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Height | 227 mm |
| Idle speed | 4500 RPM |
| Length | 266 mm |
| Noise factor | 3 dB(A) |
| Oil tank capacity | 0.2 L |
| Overheat protection | Yes |
| Power source | Battery |
| Product colour | Green Black |
| Removable battery | Yes |
| Vibration emission | 1.5 m/s |
| Weight | 4.6 kg |
| Width | 194 mm |
| Wrench included | Yes |
