

















Oil-free compressor AIR KIT OL 1,1KW 8 BAR STANLEY
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: STANLEY
- Κωδικός: WLONONWCRBNM5
- Βάρος(kg): 6.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 25.50cm x 33.00cm x 33.20cm
- EAN: 8016738753899
144,73€
Χωρίς ΦΠΑ: 116,72€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Air pump type | OL195 |
| Average current consumption | 5500 mA |
| Built-in pressure gauge | Yes |
| Carrying case | No |
| Depth | 255 mm |
| Frequency | 50 Hz |
| Guarantee | F012M |
| Height | 290 mm |
| Input voltage | 230 V |
| Intake capacity | 180 l/min |
| Lubricates | N |
| Maximum operating pressure | 8 bar |
| Power | 1100 W |
| Power source | AC |
| Product colour | Yellow |
| Pump motor speed | 3400 RPM |
| Quick Release | Yes |
| Suitable for | Universal |
| Weight | 5.7 kg |
| Width | 325 mm |
