





Black & Decker LM2000-QS lawn mower Walk behind lawn mower AC Black, Orange
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: BLACK+DECKER
- Κωδικός: WLONONWCRITMC
- Βάρος(kg): 23.19kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 102.10cm x 25.40cm x 13.00cm
- EAN: 5035048656594
335,67€
Χωρίς ΦΠΑ: 270,70€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Cutting clearance adjustment | Yes |
| Cutting system | Drum |
| Cutting width | 48 cm |
| Grass catcher | Yes |
| Grass collecting volume | 50 L |
| Guarantee | G024M |
| Maximum cutting height | 10 cm |
| Minimum cutting height | 3.8 cm |
| Number of height positions | 7 |
| Power | 2000 W |
| Power source | AC |
| Product colour | Black Orange |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Type | Walk behind lawn mower |
