















Einhell TE-DY 18 Li-Solo 4000 RPM Black, Red
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: EINHELL
- Κωδικός: WLONONWCREHMC
- Βάρος(kg): 2.75kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 10.00cm x 35.00cm x 33.00cm
- EAN: 4006825635607
127,31€
Χωρίς ΦΠΑ: 102,67€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery voltage | 18 V |
| Built-in light | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Handle shape | Pistol handle |
| Idle speed (max) | 4000 RPM |
| Package depth | 111 mm |
| Package height | 335 mm |
| Package weight | 2.8 kg |
| Package width | 347 mm |
| Power source | Battery |
| Product colour | Black Red |
| Product type | Power screwdriver |
| Width | 980 mm |
