















Einhell TE-CD 18/44 Li-i 24000 RPM Keyless 3.51 lbs (1.59 kg) Black, Red
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: EINHELL
- Κωδικός: WLONONWCRNNKO
- Βάρος(kg): 5.68kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 13.70cm x 31.90cm x 39.00cm
- EAN: 4006825679533
118,61€
Χωρίς ΦΠΑ: 95,66€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Adjustable speed | Yes |
| Adjustable torque | Yes |
| Auxiliary handle | No |
| Battery capacity | 2.5 Ah |
| Battery charge indicator | Yes |
| Battery charger included | Yes |
| Battery included | Yes |
| Battery level indicator | No |
| Battery life | 2.5 h |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery type | Li-Ion |
| Battery voltage | 18 V |
| Built-in bit storage | No |
| Built-in light | Yes |
| Built-in spirit level | No |
| Cable length | 0 m |
| Carrying case | No |
| Charging time | 50 min |
| Chuck capacity (max) | 1.3 cm |
| Chuck capacity (min) | 2 mm |
| Chuck type | Keyless |
| Compliance certificates | CE |
| Country of origin | China |
| Customs product code (TARIC) | 8467211000 |
| Depth | 201 mm |
| Drill bit included | No |
| Drilling | Yes |
| Drilling diameter in aluminium (max) | 1.8 cm |
| Drilling diameter in concrete (max) | 1.2 cm |
| Drilling diameter in steel (max) | 1.3 cm |
| Drilling diameter in stone (max) | 1.2 cm |
| Drilling diameter in wood (max) | 3.5 cm |
| Expanded Polystyrene (EPS) packaging weight | 0 g |
| Export Control Classification Number (ECCN) | 8467 21 10 |
| Fast charging | No |
| Forward/reverse indicator | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Hammer drilling | Yes |
| Hangable | Yes |
| Height | 234 mm |
| Idle speed (max) | 24000 RPM |
| Idle speed (min) | 400 RPM |
| Metal packaging weight | 0 g |
| Motor type | Brushed |
| Number of batteries included | 1 pc(s) |
| Number of drill bits | 0 pc(s) |
| Number of gears | 2 |
| Output power | 0 W |
| Package depth | 231 mm |
| Package height | 233 mm |
| Package weight | 1.59 kg |
| Package width | 170 mm |
| Paper packaging weight | 532.8 g |
| Plastic packaging weight | 0 g |
| Power plug type | Type G |
| Power source | Battery |
| Product colour | Black Red |
| Product design | Pistol grip drill |
| Rechargeable battery | Yes |
| Removable battery | Yes |
| Screwdriver bit | No |
| Screwdriving | Yes |
| Soft grip | Yes |
| Sound level uncertainty | 3 dB |
| Sound power level | 95.9 dB |
| Sound pressure level | 84.9 dB |
| Spindle lock | No |
| Torque (max) | 44 N m |
| Torque (min) | 21 N m |
| Torque settings | 21 |
| Type | Drill |
| UK Trade Tariff code | 8467211000 |
| Weight | 1.59 kg |
| Width | 76 mm |
| Wood packaging weight | 0 g |