



DeWALT DCG405NT-XJ - vinkelkvarn - led
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: DeWalt
- Κωδικός: WLONONWCRBJNZ
- Βάρος(kg): 4.73kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 35.10cm x 43.90cm x 16.40cm
- EAN: 5035048665541
267,44€
Χωρίς ΦΠΑ: 215,68€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery voltage | 18 V |
| Contour holder | Yes |
| Depth | 310 mm |
| Dust extraction port | No |
| Guarantee | F012M |
| Height | 125 mm |
| Hose connection | No |
| Housing material | Aluminium, Plastic, Rubber |
| Idle speed (max) | 9000 RPM |
| On/off switch | Yes |
| Output power | 800 W |
| Power | 1000 W |
| Power source | Battery |
| Product colour | Black |
| Sander type | Disc sander |
| Sound power level | 96 dB |
| Sound pressure level | 85 dB |
| Warnings | The product contains batteries that may be harmful to the environment if disposed of incorrectly. Avoid contact with water and moisture. Wearing appropriate personal protective equipment such as gloves and safety glasses. |
| Weight | 1.7 kg |
