







Makita DUR369APT2 brush cutter/string trimmer 1000 W AC/Battery Black, Blue, Grey
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: MAKITA
- Κωδικός: NAKMAKPKA0013
- Βάρος(kg): 13.13kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 21.30cm x 24.00cm x 191.00cm
- EAN: 088381887441
843,86€
Χωρίς ΦΠΑ: 680,53€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input voltage | 36 V |
| Battery capacity | 5 Ah |
| Battery pack | Yes |
| Carrying case | No |
| Charger | Yes |
| Cutting width | 43 cm |
| Guarantee | F012M |
| Handle type | D-loop handle |
| Head type | Nylon line |
| Length | 1846 mm |
| Number of batteries included | 2 pc(s) |
| Number of battery cells | 2 |
| Power | 1000 W |
| Power source | AC/Battery |
| Product colour | Blue Black Grey |
| Rotational speed | 7000 RPM |
| Weight | 6.5 kg |
