

























Cordless trimmer (scythe) - Makita UR012GZ06
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: MAKITA
- Κωδικός: WLONONWCRFRNG
- Βάρος(kg): 12.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 22.00cm x 27.00cm x 185.00cm
- EAN: 0088381772600
1.000,86€
Χωρίς ΦΠΑ: 807,15€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery voltage | 40 V |
| Blade material | Nylon |
| Cordless | Yes |
| Engine type | Brushless motor |
| Guarantee | G024M |
| Handle type | Handlebar type |
| Head type | Blade & nylon line |
| Height | 590 mm |
| Number of gears | 3 |
| Product colour | Green Stainless steel |
| Set contents | Bag for set of keys Allen spanner 4 Harness 2-tooth cutting head Cordless grass trimmer (scythe) Manual Warranty card 2-tooth cutting blade 255 mm Socket spanner 17 Cutting blade protector Cutting head with 3 plastic blades Allen spanner 5 mm |
| Spool size | M10 x 1.25 LH |
| Supported battery type | Lithium-ion (Li-Ion) |
| Telescopic | No |
| Type | String trimmer |
| Vein diameter | 2,7 mm |
| Weight | 10.5 kg |
| Width | 680 mm |
