

















Black & Decker GLC1823L20-QW brush cutter/string trimmer Battery Black, Orange, Silver
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: BLACK+DECKER
- Κωδικός: WLONONWCRCHRY
- Βάρος(kg): 3.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 104.00cm x 21.00cm x 12.00cm
- EAN: 5035048554104
191,37€
Χωρίς ΦΠΑ: 154,33€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery voltage | 18 V |
| Charging time | 4 h |
| Cordless | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Hazard pictogram(s) | GHS02: Flammable GHS09: Environmental hazard |
| Line diameter | 1.5 mm |
| Line length supplied | 10 m |
| Power source | Battery |
| Product colour | Orange Silver Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Rotational speed | 7400 RPM |
| Secondary handle | Yes |
| Weight | 2.4 kg |
