























DeWALT DCMST561N-XJ brush cutter/string trimmer 35 cm Battery Black, Yellow
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: DeWalt
- Κωδικός: NAKDEWPKA0006
- Βάρος(kg): 4.90kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 99.20cm x 31.60cm x 14.90cm
- EAN: 5035048729298
228,61€
Χωρίς ΦΠΑ: 184,36€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input voltage | 230 V |
| Battery capacity | 5 Ah |
| Battery charger included | No |
| Battery included | No |
| Battery voltage | 18 V |
| Charging time | 1.15 h |
| Cordless | Yes |
| Cutting diameter (max) | 35 cm |
| Cutting width | 35 cm |
| Guarantee | F012M |
| Handle type | D-loop handle |
| Head type | Blade & nylon line |
| Length | 987 mm |
| Line diameter | 2 mm |
| Power source | Battery |
| Product colour | Black Yellow |
| Removable battery | Yes |
| Rotational speed | 6000 RPM |
| Secondary handle | Yes |
| Type | String trimmer |
| Weight | 3.6 kg |
| Width | 315 mm |
