









Knipex 95 16 165 plier Side-cutting pliers
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: KNIPEX
- Κωδικός: WLONONWCRBPCM
- Βάρος(kg): 0.27kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 6.70cm x 19.30cm x 3.20cm
- EAN: 4003773039648
81,41€
Χωρίς ΦΠΑ: 65,66€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Cable diameter (max) | 1.5 cm |
| Certification | REACH, VDE |
| Country of origin | Germany |
| Guarantee | F012M |
| Handle colour | Red, Yellow |
| Length | 165 mm |
| Material | Chrome |
| Product colour | Orange, Red, Stainless steel |
| Product type | Hand cable cutter |
| Warnings | Use blades with care to avoid cuts. Use appropriate protective gear when working. Store in a safe place out of the reach of children. |
| Weight | 262 g |
| Width | 47 mm |
