



Knipex 71 41 200 plier Bolt cutter pliers
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: KNIPEX
- Κωδικός: WLONONWCRGRWG
- Βάρος(kg): 0.50kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 25.90cm x 8.90cm x 3.00cm
- EAN: 4003773066897
96,03€
Χωρίς ΦΠΑ: 77,45€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Cutting length | 6 mm |
| Guarantee | G024M |
| Handle colour | Red |
| Handle material | Plastic |
| Length | 200 mm |
| Material | Chromium-vanadium steel |
| Type | Bolt cutter pliers |
| Weight | 335 g |
