
HPE 1.92TB SATA 6G Mixed Use SFF SC Multi Vendor SSD
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: High Peak
- Κωδικός: WLONONWCREKMD
- Βάρος(kg): 1.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 22.50cm x 16.00cm x 17.50cm
- EAN: 4549821299935
4.568,89€
Χωρίς ΦΠΑ: 3.684,59€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Compatible products | HPE Compute Mainstream Platforms, see QuickSpecs for more information |
| Depth | 228.6 mm |
| Drive writes per day (DWPD) | 3.1 |
| Guarantee | G024M |
| Height | 177.8 mm |
| Hot-Plug support | Yes |
| Interface | Serial ATA |
| NVMe | No |
| Power consumption (average) | 3.3 W |
| Random write (4KB) | 31000 IOPS |
| SSD capacity | 1.92 TB |
| Target workload | Mixed Use (MU) |
| Warnings | In the event of damage, do not dispose of in the normal rubbish bin, contact the relevant electronics disposal unit. Protect from moisture and extreme temperatures. Do not open the appliance casing, risk of damage. |
| Weight | 500 g |
| Weight (imperial) | 0.499 kg (1.1 lbs) |
| Width | 127 mm |
