



















Thermalright Phantom Spirit 120 Processor Air cooler 12 cm Black 1 pc(s)
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Thermalright
- Κωδικός: WLONONWCRPB57
- Βάρος(kg): 1.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 20.00cm x 24.20cm x 16.20cm
- EAN: 0814256015424
80,01€
Χωρίς ΦΠΑ: 64,52€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Base plate material | Copper |
| Depth | 110 mm |
| Fan bearing technology | Fluid Dynamic Bearing (FDB) |
| Fan connector | 4-pin |
| Fan current | 0.2 A |
| Fan diameter | 12 cm |
| Fan dimensions (W x D x H) | 120 x 120 x 25 mm |
| Fan noise level (max) | 25.6 dB |
| Fan speed (max) | 1500 RPM |
| Fan weight | 135 g |
| Guarantee | F024M |
| Heat pipes diameter | 6 mm |
| Height | 157 mm |
| Maximum air pressure | 1.53 mmH2O |
| Maximum airflow | 66.17 cfm |
| Mounting kit | Yes |
| Number of fan blades | 9 |
| Number of fans | 2 fan(s) |
| Number of heat pipes | 7 |
| Package type | Box |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Screws included | Yes |
| Suitable location | Processor |
| Supported processor sockets | LGA 1200 (Socket H5) LGA 1151 (Socket H4) Socket AM4 LGA 1150 (Socket H3) Socket AM5 LGA 1156 (Socket H) LGA 1700 LGA 1155 (Socket H2) LGA 2066 LGA 2011 (Socket R) |
| Type | Air cooler |
| Weight | 810 g |
| Width | 125 mm |
