





























Thermalright AXP120-X67 computer cooling system Processor Heatsink/Radiator 12 cm Black, Grey, Metallic 1 pc(s)
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Thermalright
- Κωδικός: WLONONWCRPB20
- Βάρος(kg): 0.85kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 16.80cm x 12.10cm x 15.10cm
- EAN: 0814256002998
76,82€
Χωρίς ΦΠΑ: 61,95€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Bearing type | Sealed Precision FDB |
| Depth | 123.5 mm |
| Fan connector | 4-pin |
| Fan diameter | 12 cm |
| Fan dimensions (W x D x H) | 120 x 120 x 25 mm |
| Fan noise level (max) | 26.1 dB |
| Fan speed (max) | 1800 RPM |
| Guarantee | G024M |
| Heat pipes diameter | 6 mm |
| Height | 52 mm |
| Maximum air pressure | 1.36 mmH2O |
| Maximum airflow | 59 cfm |
| Maximum current | 0.18 A |
| Number of heat pipes | 6 |
| Product colour | Black Metallic Grey |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Radiator material | Copper |
| Suitable location | Processor |
| Supported processor sockets | LGA 2066 Socket AM5 LGA 1150 (Socket H3) LGA 1200 (Socket H5) LGA 2011 (Socket R) LGA 1151 (Socket H4) LGA 2011-v3 (Socket R) LGA 1155 (Socket H2) LGA 1156 (Socket H) LGA 1700 Socket AM4 |
| Type | Heatsink/Radiator |
| Weight | 490 g |
| Width | 120 mm |
