

















Thermalright Le Grand Macho RT Processor Cooler 15 cm Black, White
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Thermalright
- Κωδικός: WLONONWCRPNJH
- Βάρος(kg): 1.87kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 23.50cm x 19.70cm x 17.00cm
- EAN: 0814256001144
106,81€
Χωρίς ΦΠΑ: 86,14€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Airflow | 125 m /h |
| Depth | 147 mm |
| Fan connector | 4-pin |
| Fan diameter | 15 cm |
| Fan dimensions (W x D x H) | 152 x 140 x 26.5 mm |
| Fan thickness | 7 mm |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Heat pipes diameter | 6 mm |
| Height | 159 mm |
| Material | Nickel Aluminium |
| Noise level (high speed) | 20 dB |
| Noise level (low speed) | 14 dB |
| Number of fans | 1 fan(s) |
| Product colour | White Black |
| Rotational speed (max) | 1300 RPM |
| Rotational speed (min) | 300 RPM |
| Suitable location | Processor |
| Supported processor sockets | LGA 2011-v3 (Socket R) |
| Thermal Design Power (TDP) | 300 W |
| Type | Cooler |
| Weight | 960 g |
| Width | 152 mm |
