













Enermax ETS-TD60D-ARGB computer cooling system Processor Air cooler 12 cm Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: ENERMAX
- Κωδικός: WLONONWCRPNPG
- Βάρος(kg): 1.87kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 23.50cm x 19.70cm x 17.00cm
- EAN: 4713157729378
107,15€
Χωρίς ΦΠΑ: 86,41€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Base plate material | Copper |
| Bearing type | Fluid Dynamic Bearing (FDB) |
| Depth | 134 mm |
| Fan current | 0.19 A |
| Fan diameter | 12 cm |
| Fan dimensions (W x D x H) | 120 x 120 x 25 mm |
| Fan noise level (max) | 25 dB |
| Fan speed (max) | 1600 RPM |
| Fan speed (min) | 600 RPM |
| Fan voltage | 12 V |
| Fan's mean time to failure (MTTF) | 80000 h |
| Fins material | Aluminium |
| Guarantee | G024M |
| Heat pipes diameter | 6 mm |
| Height | 159 mm |
| Illumination colour | Green Blue Red |
| Illumination LED | Yes |
| Maximum air pressure | 118.3 mmH2O |
| Maximum airflow | 69.63 cfm |
| Minimum air pressure | 50.05 mmH2O |
| Number of heat pipes | 6 |
| Product colour | Black |
| Suitable location | Processor |
| Thermal Design Power (TDP) | 280 W |
| Type | Air cooler |
| Weight | 1.01 kg |
| Width | 120 mm |
