







Enermax ELC-LMIV360-SF computer cooling system Processor Liquid cooling kit 12 cm Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: ENERMAX
- Κωδικός: WLONONWCRPNL3
- Βάρος(kg): 1.50kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 45.40cm x 21.20cm x 14.40cm
- EAN: 4713157729286
150,80€
Χωρίς ΦΠΑ: 121,61€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Base plate material | Copper |
| Depth | 120 mm |
| Fan current | 0.08 A |
| Fan diameter | 12 cm |
| Fan noise level (max) | 23.46 dB |
| Fan speed (max) | 1800 RPM |
| Fan speed (min) | 500 RPM |
| Fan static pressure | 2.4 mmH2O |
| Fan voltage | 12 V |
| Guarantee | G024M |
| Height | 26.8 mm |
| Maximum airflow | 58.03 cfm |
| Mean time between failures (MTBF) | 60000 h |
| Number of fans | 3 fan(s) |
| Package depth | 137 mm |
| Package height | 210 mm |
| Package weight | 2.46 kg |
| Package width | 448 mm |
| Product colour | Black |
| Radiator depth | 12 cm |
| Radiator height | 2.7 cm |
| Radiator material | Aluminum |
| Radiator width | 39.4 cm |
| Rated current | 0.35 A |
| Rated voltage | 12 V |
| Suitable location | Processor |
| Supported processor sockets | LGA 1851 LGA 1700 LGA 2066 |
| Thermal Design Power (TDP) | 390 W |
| Type | Liquid cooling kit |
| Width | 120 mm |
