



Contour Design Active Key AK-440 keyboard Office USB QWERTZ German Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Cherry
- Κωδικός: WLONONWCRFWE8
- Βάρος(kg): 1.40kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 29.50cm x 7.00cm x 19.00cm
- EAN: 7061112090757
172,18€
Χωρίς ΦΠΑ: 138,86€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Backlight | No |
| Certification | CE FCC |
| Compliance certificates | RoHS |
| Connectivity technology | Wired |
| Device interface | USB |
| Fingerprint reader | No |
| Guarantee | G024M |
| Keyboard dimensions (WxDxH) | 292 x 165 x 35 mm |
| Keyboard form factor | Tenkeyless (80 - 87%) |
| Keyboard key switch | Mechanical |
| Keyboard keys operating life | 20 million characters |
| Keyboard language | German |
| Keyboard layout | QWERTZ |
| Keyboard number of keys | 86 |
| Keyboard style | Straight |
| Keyboard weight | 600 g |
| LED indicators | Yes |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Mac compatibility | Yes |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Mouse included | No |
| Numeric keypad | No |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 50 C |
| Operating voltage | 5 V |
| Pointing device | Trackball + mouse buttons |
| Power source type | USB |
| Product colour | Black |
| Protection features | Spill resistant |
| Purpose | PC/Server |
| Recommended usage | Office |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 60 C |
| USB hub | No |
| Windows keys | Yes |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Wrist rest | No |
