













Xiaomi Electric Kettle 2 Lite
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Xiaomi
- Κωδικός: AGDXAOCZE0014
- Βάρος(kg): 1.57kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 21.00cm x 20.50cm x 30.00cm
- EAN: 6941812797013
26,75€
Χωρίς ΦΠΑ: 21,57€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Auto shut-off | Yes |
| Bore diameter | 12 cm |
| Concealed heating element | Yes |
| Control type | Buttons |
| Depth | 211 mm |
| DFU / User manual | Yes |
| Double wall | Yes |
| Easy to apply | Yes |
| Easy to clean | Yes |
| Ergonomic design | Yes |
| Ergonomic grip | Yes |
| Guarantee | G012M |
| Handle colour | White |
| Handle material | Plastic |
| Height | 244 mm |
| Interior material | Stainless steel |
| Kettle | Yes |
| Lid opening type | Button |
| Material | Stainless steel Technopolymer |
| Package type | Box |
| Possibility of using tap water | Yes |
| Power | 1500 W |
| Power source | AC |
| Product colour | White |
| Rated frequency | 50 - 60 |
| Rated voltage | 220 - 240 V |
| Safe to use | Y |
| Thermostat | Yes |
| Water tank capacity | 1.5 L |
| Weight | 940 g |
| Width | 143 mm |
