











FURY KANABO K2 US mechanical gaming keyboard black-grey with white backlight
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: FURY
- Κωδικός: PERFUYKLA0002
- Βάρος(kg): 0.84kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 5.00cm x 37.50cm x 16.00cm
- EAN: 5901969450040
38,05€
Χωρίς ΦΠΑ: 30,68€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Backlight | Yes |
| Backlight colour | White |
| Cable length | 1.6 m |
| Connectivity technology | Wired |
| Device interface | USB |
| Guarantee | G024M |
| Keyboard dimensions (WxDxH) | 361.5 x 133.5 x 22.5 mm |
| Keyboard form factor | 80% |
| Keyboard key profile | High-profile |
| Keyboard key switch | Mechanical |
| Keyboard language | US English |
| Keyboard layout | QWERTY |
| Keyboard number of keys | 87 |
| Keyboard style | Straight |
| Keyboard weight | 665 g |
| Mouse included | No |
| Multimedia keys | Yes |
| Number of products included | 1 pc(s) |
| Numeric keypad | No |
| Pointing device | No |
| Power source type | USB |
| Product colour | Grey Black |
| Recommended usage | Gaming |
| Warnings | Do not disassemble the keypad - risk of electric shock. Follow local regulations for the disposal of electronic equipment. Keep away from water and other liquids. |
| Windows keys | Yes |
| Windows operating systems supported | Windows 8 Windows 8.1 Windows 11 Windows 7 Windows 10 |
| Wrist rest | No |
