


Νέο Προϊόν



Jabra Engage Headband for Mono, incl. Cushion
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Jabra
- Κωδικός: WLONONWCRCWS6
- Βάρος(kg): 0.34kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 16.00cm x 22.50cm x 1.00cm
- EAN: 5706991020281
53,12€
Χωρίς ΦΠΑ: 42,84€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Bluetooth | Yes |
| Brand compatibility | Jabra |
| Compatibility | Engage 65 Mono, Engage 75 Mono |
| Country of origin | China |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 85189000 |
| Master (outer) case gross weight | 1.4 kg |
| Master (outer) case height | 168 mm |
| Master (outer) case length | 285 mm |
| Master (outer) case width | 379 mm |
| Package depth | 160 mm |
| Package height | 10 mm |
| Package weight | 340 g |
| Package width | 225 mm |
| Product colour | Black |
| Product type | Headband |
| Products per master (outer) case | 30 pc(s) |
| Warnings | Do not disassemble or modify the product yourself. Read the user manual before use. The product contains batteries which must be disposed of correctly. |
