





Endgame Gear MPC890 Gaming mouse pad Blue
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Endgame Gear
- Κωδικός: WLONONWCRPRLW
- Βάρος(kg): 1.09kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 47.50cm x 8.00cm x 8.10cm
- EAN: 4251442503659
74,16€
Χωρίς ΦΠΑ: 59,81€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Depth | 450 mm |
| Gaming mouse pad | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Material | Fabric, Rubber |
| Non-slip base | Yes |
| Product colour | Blue |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Surface material | Fabric |
| Thickness | 3 mm |
| Width | 890 mm |
| Wrist rest | No |
