











Endgame Gear MPX390 Gaming mouse pad Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Endgame Gear
- Κωδικός: WLONONWCRPS23
- Βάρος(kg): 0.84kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 42.80cm x 40.80cm x 0.80cm
- EAN: 4251442503611
92,42€
Χωρίς ΦΠΑ: 74,54€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Depth | 390 mm |
| Gaming mouse pad | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Material | Fabric, Silicone |
| Non-slip base | Yes |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Surface material | Fabric |
| Thickness | 3 mm |
| Width | 390 mm |
| Wrist rest | No |
