





Endgame Gear MPC1200 Gaming mouse pad Blue
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Endgame Gear
- Κωδικός: WLONONWCRPPTO
- Βάρος(kg): 1.72kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 62.10cm x 9.00cm x 8.90cm
- EAN: 4251442503673
88,07€
Χωρίς ΦΠΑ: 71,02€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Depth | 600 mm |
| Gaming mouse pad | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Material | Fabric, Rubber |
| Non-slip base | Yes |
| Product colour | Blue |
| Protection features | Dirt resistant Water repellent |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Stitched edges | Yes |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Surface material | Fabric |
| Thickness | 3 mm |
| Width | 1200 mm |
