







Creative Labs Pebble V2 USB-C 2.0 spea
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Creative
- Κωδικός: WLONONWCRAYRD
- Βάρος(kg): 0.85kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 13.00cm x 24.20cm x 12.50cm
- EAN: 5390660192937
68,67€
Χωρίς ΦΠΑ: 55,38€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 3.5 mm connector | Yes |
| Audio output channels | 2.0 channels |
| Bluetooth | No |
| Connectivity technology | Wired |
| Depth | 122 mm |
| Driver diameter | 5 cm |
| Guarantee | G012M |
| Height | 115 mm |
| Number of drivers | 2 |
| Peak Music Power Output (PMPO) | 16 W |
| Power source type | USB |
| Product colour | Black |
| Recommended usage | PC |
| RMS rated power | 8 W |
| Speaker placement | Tabletop/bookshelf |
| Speaker type | 2-way |
| USB connectivity | Yes |
| USB connector type | USB Type-C |
| Width | 116 mm |
