



Lenovo USB Soundbar Black 2.0 channels 2.5 W
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Lenovo
- Κωδικός: PERLEVGLO0002
- Βάρος(kg): 0.44kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 40.00cm x 10.50cm x 7.00cm
- EAN: 4560209952679
49,51€
Χωρίς ΦΠΑ: 39,93€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Audio output channels | 2.0 channels |
| Connectivity technology | Wired |
| Depth | 41 mm |
| Equalizer | No |
| Frequency range | 280 - 20000 Hz |
| Guarantee | F012M |
| Harmonized System (HS) code | 85182200 |
| Height | 345 mm |
| Height (imperial) | 34.5 cm (13.6") |
| Product colour | Black |
| Recommended usage | PC |
| RMS rated power | 2.5 W |
| Signal-to-Noise Ratio (SNR) | 70 dB |
| Weight | 315 g |
| Width | 66 mm |
