

























Sonos Ace Headphones Wired & Wireless Head-band Calls/Music USB Type-C Bluetooth White
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: SONOS
- Κωδικός: WLONONWCRPMSA
- Βάρος(kg): 1.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 24.00cm x 8.00cm x 21.00cm
- EAN: 8720862502635
388,72€
Χωρίς ΦΠΑ: 313,48€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 3.5 mm connector | Yes |
| Battery capacity | 1060 mAh |
| Battery operated | Yes |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery type | Built-in battery |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth version | 5.4 |
| Cable length | 1.2 m |
| Cables included | USB Type-C to USB Type-C 3.5 mm to USB Type-C |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| Continuous audio playback time | 30 h |
| Control type | Buttons |
| Conversation Awareness | Yes |
| Depth | 85 mm |
| Driver unit | 4 cm |
| Ear coupling | Circumaural |
| Fast charging | Yes |
| Fast charging time | 3 min |
| Guarantee | G024M |
| Headset type | Binaural |
| Height | 191 mm |
| LED indicators | Yes |
| Microphone type | Built-in |
| Mobile operating systems supported | Android iOS |
| Noise canceling | Yes |
| Noise canceling type | Active |
| Operating keys | Answer/end call Multi-key Volume - Volume + |
| Operating temperature (T-T) | -10 - 40 C |
| Personalized Spatial Audio | Yes |
| Product colour | White |
| Product type | Headphones |
| Quick start guide | Yes |
| Recommended usage | Calls/Music |
| Talk time (ANC on) | 24 h |
| USB connectivity | Yes |
| USB connector | USB Type-C |
| Virtual surround technology | Dolby Atmos |
| Warranty card | Yes |
| Wearing style | Head-band |
| Weight | 312 g |
| Width | 160 mm |
