





HP Poly Voyager 4320 Microsoft Teams Certified Headset +BT700 dongle +Charging Stand
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: POLY
- Κωδικός: WLONONWCRCMGA
- Βάρος(kg): 0.63kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 21.30cm x 12.20cm x 18.80cm
- EAN: 197029610126
179,58€
Χωρίς ΦΠΑ: 144,83€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery operated | Yes |
| Battery recharge time | 1.6 h |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery type | Built-in battery |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth profiles | HFP HSP A2DP AVRCP |
| Bluetooth version | 5.1 |
| Box contents | Quick start guide Travel pouch Charging stand Wireless headset USB Type-A charging cable BT700 Bluetooth USB adapter |
| Bundled software | Poly Lens |
| Cable length | 1.5 m |
| Cables included | USB Type-A |
| Charging source | USB |
| Charging stand | Yes |
| Colour name | black |
| Compatibility | Compatible with PCs via included BT700 USB-A Bluetooth adapter and smartphones via Bluetooth |
| Compatible operating systems | Windows 11 Windows 10 macOS Android iOS |
| Connectivity technology | Wireless |
| Continuous audio playback time | 47 h |
| Depth | 67 mm |
| Driver unit | 3.2 cm |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://support.hp.com/gb-en/product/setup-user-guides/hp-color-laser-mfp-170-printer-series/model/24494366?sku 4ZB96A http://h10032.www1.hp.com/ctg/Manual/c06266695.pdf http://h10032.www1.hp.com/ |
| Guarantee | F012M |
| Headset type | Binaural |
| Height | 182 mm |
| Mac operating systems supported | MacOS |
| MEMS (Micro-Electro-Mechanical System) microphone | Yes |
| Microphone type | Boom |
| Other operating systems supported | iOS Android |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 115 mm |
| Package weight | 644.17 g |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1016 x 1219 x 1900 mm |
| Pallet gross weight | 94.6 kg |
| Pallet weight (imperial) | 94.6 kg (208.5 lbs) |
| Pouch | Yes |
| Product colour | Black |
| Product type | Headset |
| Recommended usage | Calls/Music |
| Standby time | 50 h |
| Sustainability certificates | TCO |
| Talk time | 24 h |
| UNSPSC-code | 43191638 |
| USB connector | USB Type-A |
| Warnings | Do not disassemble or modify the product yourself. Read the user manual before use. The product contains batteries which must be disposed of correctly. |
| Wearing style | Head-band |
| Weight | 162 g |
| Width | 155 mm |
| Windows operating systems supported | Windows 11 Windows 10 |
