









Edifier WH950NB Headset Wireless Head-band Gaming USB Type-C Bluetooth Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Edifier
- Κωδικός: WLONONWCRPO33
- Βάρος(kg): 0.20kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 6.50cm x 16.00cm x 20.50cm
- EAN: 6923520245536
183,49€
Χωρίς ΦΠΑ: 147,97€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC adapter included | No |
| Adjustable headband | Yes |
| Battery operated | Yes |
| Battery type | Built-in battery |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth profiles | LDAC SBC AAC |
| Bluetooth version | 5.4 |
| Cable colour | Black |
| Charging source | USB |
| Charging time | 90 min |
| Connectivity technology | Wireless |
| Continuous audio playback time (ANC off) | 80 h |
| Continuous audio playback time (ANC on) | 45 h |
| Detachable cable | Yes |
| Driver unit | 4 cm |
| Ear coupling | Circumaural |
| Fast charging | Yes |
| Fast charging time | 15 min |
| Foldable | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Headphone frequency | 20 - 40000 Hz |
| Headphone sensitivity | 91 dB |
| Headset type | Binaural |
| Input current (earpieces) | 1 A |
| Input voltage (earpieces) | 5 V |
| Microphone in | Yes |
| Microphone noise-canceling | Yes |
| Microphone type | Built-in |
| Noise canceling | Yes |
| Noise canceling type | Active |
| Number of microphones | 4 |
| Pouch | Yes |
| Product colour | Black |
| Product type | Headset |
| Quantity | 1 |
| Recommended usage | Gaming |
| USB connector | USB Type-C |
| USB Type-C charging port | Yes |
| Wearing style | Head-band |
