



AGFEO Infinity Mono Headset Wireless Head-band Office/Call center Bluetooth Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRSJ87
- Βάρος(kg): 0.34kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 21.00cm x 6.30cm x 18.00cm
- EAN: 4021972018424
366,06€
Χωρίς ΦΠΑ: 295,21€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth version | 4.2 |
| Connectivity technology | Wireless |
| DECT connectable | Yes |
| Ear coupling | Supraaural |
| Guarantee | G024M |
| Headset type | Monaural |
| Housing material | Plastic |
| Microphone mute | Yes |
| Microphone type | Boom |
| Package depth | 212 mm |
| Package height | 60 mm |
| Package weight | 360 g |
| Package width | 184 mm |
| Product colour | Black |
| Product type | Headset |
| Recommended usage | Office/Call center |
| Standby time | 100 h |
| Talk time | 10 h |
| Wearing style | Head-band |
| Weight | 127 g |
| Wireless range | 10 m |
