










Νέο Προϊόν











Defender FreeMotion B540 Headset Wireless Head-band Calls/Music Bluetooth Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: defender
- Κωδικός: WLONONWCRDGJD
- Βάρος(kg): 0.33kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 19.00cm x 9.00cm x 17.50cm
- EAN: 4714033635400
38,41€
Χωρίς ΦΠΑ: 30,98€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Acoustic system | Closed |
| Battery capacity | 400 mAh |
| Battery operated | Yes |
| Battery type | Built-in battery |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth profiles | HFP A2DP HSP AVRCP |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Compliance certificates | RoHS CE |
| Connectivity technology | Wireless |
| Continuous audio playback time | 10 h |
| Control type | Buttons |
| Control unit type | On-ear control unit |
| Depth | 155 mm |
| Driver unit | 4 cm |
| Ear coupling | Supraaural |
| Foldable | Yes |
| Frequency band | 2.402 - 2.48 GHz |
| Guarantee | G024M |
| Headphone frequency | 20 - 20000 Hz |
| Headphone sensitivity | 118 dB |
| Headset type | Binaural |
| Height | 170 mm |
| Microphone frequency | 100 - 16000 Hz |
| Microphone sensitivity | -42 dB |
| Microphone type | Built-in |
| Operating keys | Volume - Play/Pause Track Volume + |
| Product colour | Black |
| Product type | Headset |
| Quantity | 1 |
| Recommended usage | Calls/Music |
| RF connectivity | Yes |
| Volume control | Button |
| Wearing style | Head-band |
| Weight | 200 g |
| Width | 80 mm |
| Wireless range | 10 m |
