













NATEC MEDUSA US WIRELESS KEYBOARD BT + 2.4GHZ X-SCISSORS SLIM
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: NATEC
- Κωδικός: PERNATKLA0096
- Βάρος(kg): 1.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 3.20cm x 16.30cm x 44.70cm
- EAN: 5901969449334
47,23€
Χωρίς ΦΠΑ: 38,09€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Backlight | No |
| Connectivity technology | Wireless |
| Depth | 428 mm |
| Device interface | USB |
| Full-size keyboard | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Height | 22 mm |
| Housing material | ABS |
| Keyboard number of keys | 118 |
| Keyboard style | Straight |
| Mouse included | No |
| Numeric keypad | Yes |
| Product colour | Black |
| Recommended usage | Office |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| Warnings | Do not disassemble the keypad - risk of electric shock. Keep away from water and other liquids. Follow local regulations for the disposal of electronic equipment. |
| Weight | 852 g |
| Width | 137 mm |
| Windows keys | No |
