

















COUGAR Dive Headset Wired Head-band Gaming Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: COUGAR
- Κωδικός: WLONONWCRPOA3
- Βάρος(kg): 0.20kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 6.50cm x 16.00cm x 20.50cm
- EAN: 4710483775307
57,20€
Χωρίς ΦΠΑ: 46,13€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 3.5 mm connector | Yes |
| AC adapter included | No |
| Audio adapters included | 2 x 3.5 mm |
| Cable length | 2.1 m |
| Connectivity technology | Wired |
| Depth | 200 mm |
| Detachable microphone | Yes |
| Driver unit | 5 cm |
| Folding microphone | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Headphone frequency | 20 - 20000 Hz |
| Headphone sensitivity | 113 dB |
| Height | 180 mm |
| Impedance | 32 |
| Maximum input power | 50 mW |
| Microphone connectivity | 3.5 mm |
| Microphone frequency | 20 - 20000 Hz |
| Microphone input impedance | 2200 |
| Microphone noise-canceling | Yes |
| Microphone sensitivity | -50 dB |
| Microphone type | Boom |
| Package depth | 214 mm |
| Package height | 247 mm |
| Package type | Hanging box |
| Package weight | 509 g |
| Package width | 113 mm |
| Product colour | Black |
| Product type | Headset |
| Recommended usage | Gaming |
| USB Type-C charging port | No |
| Warranty period | 1 year(s) |
| Wearing style | Head-band |
| Weight | 300 g |
| Width | 95 mm |
