









Beyerdynamic MMX 150 Headset Wired & Wireless Head-band Gaming USB Type-C Bluetooth White
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Beyerdynamic
- Κωδικός: WLONONWCRPMYL
- Βάρος(kg): 1.05kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 23.50cm x 11.30cm x 22.30cm
- EAN: 4010118008481
257,42€
Χωρίς ΦΠΑ: 207,60€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC adapter included | No |
| Battery operated | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth profiles | A2DP |
| Bluetooth version | 5.3 |
| Charging stand | No |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| Ear coupling | Supraaural |
| Guarantee | G024M |
| Microphone type | Boom |
| Package depth | 227 mm |
| Package height | 112 mm |
| Package weight | 1.01 kg |
| Package width | 222 mm |
| Product colour | White |
| Product type | Headset |
| Recommended usage | Gaming |
| USB connector | USB Type-C |
| USB Power Delivery (USB PD) | No |
| USB Type-C charging port | Yes |
| USB Type-C required charging power (max) | 5 W |
| USB Type-C required charging power (min) | 5 W |
| Wearing style | Head-band |
| Weight | 336 g |
